تبلیغات یک موضوع تخصصی است و همه افراد دارای کسب و کار اینترنتی به مشاوره تبلیغاتی نیازمند هستند. زمانی که شما بدون تخصص و تجربه، تبلیغات خود را شروع می کنید، ممکن است با ضرر های فراوان روبرو شوید . تمام هزینه تبلیغات خود را در مکان و زمان اشتباهی بر باد دهید. در ادامه با ما باشید تا دلیل اهمیت مشاوره تبلیغاتی و اصول تبلیغات را با هم مرور کنیم.

 

برای چه سایت هایی مشاوره تبلیغاتی نیاز است؟

در اصل تمامی سایت ها با هر موضوعی که در حال فعالیت هستند اگر قصد تبلیغات دارند، به مشاوره تبلیغاتی مطمعنا نیاز دارند. تبلیغات در فضای وب کاملا متفاوت است با تبلیغات شهری و بیلبوردی و.. هر سایت یک استراتژی را باید برای تبلیغات خود در نظر بگیرد. محلی که جامعه هدف هر سایتی در آن قرار دارد، ممکن است با سایت های دیگر متفاوت باشد. برای مثال جامعه هدف یک سایت سرگرمی با یک سایت آموزشی، کاملا متفاوت هستند و هر کدام باید در محل های متفاوتی تبلیغات خود را انجام دهند.

قرارداد مشاوره تبلیغاتی

وظیفه اصلی مشاوره تبلیغاتی چیست؟

در اصل شخص یا تیمی که مشاوره تبلیغاتی انجام می دهد، وظایف گوناگونی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

محل تبلیغ : شخص مشاور باید با آنالیز سایت شما و رقبا و همچنین با تکیه بر تجربه خود، بهترین محل برای تبلیغات شما را مشخص کند. جایی که شما تبلیغ می دهید بسیار مهم است و باید ارتباط مستقیم با توع محتوا یا خدمات یا نوع مخاطب شما داشته باشد.

عنوان تبلیغاتی : در تبلیغات اینترنتی، بسته به نوع و محل قرار گیری تبلیغ، شما به یک یا چند عنوان جذاب نیاز خواهید داشت. تعیین این عنوان ها وظیفه شخصی است که به شما مشاوره تبلیغاتی می دهد. عنوان ها در عین سادگی، بسیار مهم هستند و به تخصص بالا در انتخاب این عنوان ها نیاز است.

نوع محتوای تبلیغاتی : نوع محتوایی که شما برای تبلیغات ارائه می دهید بسیار مهم است. مشاور تبلیغاتی باید با استفاده از تجربه و آنالیز مخاطبان شما، بهترین نوع محتوا را پیشنهاد دهد. برای مثال تبلیغات ویدئویی، تبلیغات بنری، ریپرتاژ آگهی و.. در واقع نوع محتوا با سلیقه مخاطب شما باید همسو باشد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

زمان تبلیغات : زمان یک عنصر مهم در تبلیغات است که متاسفانه اکثر شرکت های تبلیغاتی به این موضوع بی توجه هستند. زمان قرار گرفتن یک تبلیغ در سایت یا شبکه های اجتماعی باید توسط مشاور شما تعیین گردد. منظور از زمان، ساعت های روز و تاریخ های مهم از سال است.

طراحی کمپین های تبلیغاتی : در واقع کمپین های تبلیغاتی می تواند باعث پیشرفت یک شبه و یا ضرر یک شبه شما شوند. اگر اصول کمپین شما درست باشد، مطمعنا پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.

? شما می توانید با تماس با بخش پشتیبانی، از مشاوره رایگان تیم مارکتینگ ماها بهره مند شوید. تیم ماها با تکیه بر تجربه و استفاده از متخصصین، پیشرفت سریع کسب و کار شما را تضمین می کند.

 

منظور از کمپین های تبلیغاتی چیست؟

یکی از تخصص های اصلی شخصی که مشاوره تبلیغاتی می دهد، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی است. تبلیغات در صورتی که تداوم داشته باشد، بسیار موثر تر است و بازخورد بهتری را برای شما به دنبال خواهد داشت. منظور از کمپین های تبلیغاتی این است که مشاور تبلیغاتی زمانی را مشخص می کند و سایت ها و یا پیج های هدف را معرفی می کند و شما باید در زمان های معین شده، تبلیغات خود را اجرا کنید. نوع محتوا در کمپین ها بسیار مهم است، چرا که ممکن است نوع محتوایی که مشاور پیشنهاد می دهد در صفحات مختلف، متفاوت باشند. کمپین های تبلیغاتی از یک هفته شروع و تا هر مدت که بودجه شما اجازه دهد، ادامه خواهد داشت.

? جهت مشاوره رایگان در مورد تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی، فرمی که در انتهای مقاله قرار دارد را تکمیل کنید تا همکاران من در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کمپین های تبلیغاتی

منظور از تبلیغات هدفمند چیست؟

زمانی که یک شرکت قصد دارد تبلیغات خود را آغاز کند، اگر از یک مشاوره تبلیغاتی کمک نگیرد، مطمئنا یک تبلیغات غیر هدفمند را آغاز کرده است. منظور از تبلیغات هدفمند تبلیغاتی هستند که مستقیم به دست مخاطبین هدف شما می رسند. اینکه مخاطبین هدف شما دقیقا کجا هستند، وظیفه مشاور تبلیغاتی است. مشاور با آنالیز بازار و رقبای شما و با تکیه بر تجربه خود، بهترین محل و بهترین زمان برای تبلیغات هدفمند را به شما پیشنهاد می دهد. 

 

هدف اصلی تبلیغات چیست؟

ممکن است هدف اصلی هر بیزینس برای تبلیغات با بیزنس های دیگر متفاوت باشد. در برخی مواقع هدف از تبلیغات، برند سازی و نمایش برند می باشد. البته در اکثر موارد هدف از تبلیغات صرفا افزایش فروش است. در اصل هدف شما از تبلیغات، ارتباط مستقیم دارد با نوع محتوای تبلیغات و محلی که برای تبلیغ استفاده می کنید. فراموش نکنید که یک مشاوره تبلیغاتی تخصصی، هدف اصلی تبلیغات شما را مشخص می کند.

مشاوره تبلیغات مجازی

چرا تیم مارکتینگ ماها ؟

تبلیغات یک موضوعی است که اگر به صورت حرفه ای و هدفمند انجام شود، می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. زمانی که موضوع تبلیغات است، تیم محتوا و گرافیک باید به کمک مشاور تبلیغاتی بیایند. ما در تیم ماها تمام تخصص ها را در کنار هم داریم، بنابراین تبلیغات را به صورت حرفه ای و هدفمند انجام می دهیم. تیم ماها با تکیه بر تجربه و اجرای چندین کمپین تبلیغاتی موفق، نوید بهترین تبلیغات را به شما می دهد. فراموش نکنید که تبلیغات یک موضوع کاملا تخصصی است و اگر هدفمند و تخصصی اجرا نشود، مطمعنا برای شما ضرر های بسیاری به دنبال خواهد داشت. جهت مشاوره رایگان می توانید فرمی که در انتهای مقاله قرار دارد را تکمیل کنید تا همکاران من در بخش پشتیبانی تیم ماها، با شما تماس بگیرند.